O nas

,,Ewangelia ukazuje nam Jezusa zawsze w drodze. …Jego „Pójdź za Mną!” zostało bez wahania przyjęte przez Apostołów (pot. Mk 1, 16, 20). Niech do każdego z nas dotrze Jego głos, Jego zaproszenie, wezwanie do nowego życia. Oby podróż, którą zamierzam podjąć…, stała się symbolem wędrówki całego Kościoła, starającego się coraz uważniej słuchać głosu Ducha, aby wyruszyć niezwłocznie na spotkanie Chrystusa – Oblubieńca: „Duch i Oblubienica mówią: 'Przyjdź!'”(Ap 22, 17). Mówię to przede wszystkim do młodych, przed którymi życie otwiera się jako droga pełna niespodzianek i obietnic. Mówię to do wszystkich: wyruszmy w drogę śladami Chrystusa”

Fragment z listu świętego Jana Pawła II o pielgrzymowaniu do miejsc związanych z historią zbawienia

Powyższe słowa świętego Jana Pawła II są tymi, które zainspirowały nas do wyboru nazwy naszego biura:

Santo Camino – Święta Droga.

Mamy wielką nadzieję, że dzięki wyjazdom z naszego biura pielgrzymi odnajdą nową DROGĘ do Świętości. Pragniemy by każdy pielgrzym który z nami zdecyduje się wyruszyć w DROGĘ, wrócił z niej odmieniony i pełen sił do nowego życia – życia z tym który jest DROGĄ, PRAWDĄ i ŻYCIEM.

Ofertę swoją kierujemy do Kapłanów i Parafii, ale również do osób świeckich, którzy zdecydowani są na zorganizowanie pielgrzymki w swoim środowisku…

 

Zapraszamy również osoby niepełnosprawne do skorzystania z naszych usług – dla nich mamy specjalne, mniej forsowne programy i specjalnie dostosowaną bazę hotelową. 

 

Uprzejmie zapraszamy do skontaktowania się z nami – przygotujemy ofertę wyjazdu według Państwa potrzeb. Mamy nadzieję, że zorganizowane przez nas pielgrzymki będą dla Państwa niezapomnianym przeżyciem i na długo pozytywnie pozostaną w Państwa pamięci

 

Sylwia Roszkowska – Skowron

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: